اعلام حمایت دکتر نامی از دکتر قالیباف

اعلام حمایت دکتر نامی از دکتر قالیباف

علم، سیاست و اجتماع

محمدحسن نامی ضمن تاکید بر اعتقادش مبنی بر تشکیل دولتی در راستای مجاهدت‌ها و مکتب شهید جمهور، از قالیباف اعلام حمایت کرد.


 اعلام حمایت دکتر نامی از دکتر قالیباف

بسم الله الرحمن الرحیم 
 
ملت شریف ایران! 
 
با احترام به رأی شورای محترم نگهبان، ما قطعاً این رأی را محترم می‌شماریم و در برابر آن تمکین می نماییم. در این عرصه تاریخی و سرنوشت ساز، ضمن دعوت از همه هموطنان به مشارکت حداکثری در انتخابات، از خانواده بزرگ نیروهای مسلح نیز می‌خواهیم که با حضور پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق‌های رأی، به تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کنند. خانواده عظیم نیروهای مسلح همواره پشتوانه و ضامن امنیت و پایداری نظام بوده اند و حضور پررنگ آنان در انتخابات می تواند نقشی اساسی در تقویت و مردمی بودن نظام ایفا نماید. 
 
همچنین بر ضرورت اجرای فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در شکل گیری دولت آینده تاکید داریم. ما معتقدیم با تشکیل دولتی که در راستای مجاهدت‌ها و مکتب شهید جمهور آیت الله رئیسی عزیز باشد، همچنان می توان به افق های روشن و نصاب جدید در خدمت رسانی به مردم شریف ایران اسلامی دست یافت. 
 
ما بر این باور هستیم که برادر ارزشمندمان جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف که دارای روحیه جهادی و انقلابیست و از دوران دفاع مقدس گرفته تا مسئولیت های خطیر از جمله ریاست مجلس شورای اسلامی، می توانند گام‌های موثری در جهت تحقق اقتصاد مردمی، ایران هوشمند، ارتقای رفاه مردم و توسعه همه‌جانبه کشور  گام بردارند. از این روی، با هدف خدمت رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی، حمایت قاطع خود را از آقای دکتر قالیباف اعلام نموده و کلیه ستادها و ظرفیت‌های آماده شده برای کارزار انتخاباتی را هم افزا و متحد می نماییم. 
 
امید است با توکل به خداوند متعال و عنایات حضرت صاحب الزمان(عج)، رهنمودهای مقام معظم رهبری و مشارکت حداکثری مردم شریف ایران، شاهد شکوفایی و پیشرفت هرچه بیشتر انقلاب اسلامی با برپایی انتخاباتی پر شور، تاریخی و فرصت ساز باشیم. 
                                                                                                     محمد حسن نامی