متاسفانه دنیای مجازی با همایون شجریان کار دارد!

متاسفانه دنیای مجازی با همایون شجریان کار دارد!

هنر موسیقی، ادبیات و نگارگری

بعد از انتشار پست موقت همایون شجریان درباره شایعات اخیر زندگی شخصی او، آنچه قابل تامل است این که چنین اتفاقاتی برای چه افرادی مهم است و چه دستاوردی دارد؟


همایون شجریان در واکنش به شایعات اخیر درباره زندگی شخصی‌اش یک پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: «عزیزان دل به این مزخرفات توجه نکنید، نه خیانتی در کار من و سحر جان بوده، نه بچه ای که بخواد انداخته بشه. تا همیشه حمایت و رفاقت پابرجاست؛ خسته شد صبر ما»

شایعه جدایی همایون شجریان و سحر دولتشاهی را شخصی که ادعا دارد او پاپاراتزی سینمای ایران است و از روابط پشت صحنه سینما و تلویزیون پرده برداری می‌کند، در نزدیکی 13 فروردین مطرح کرده بود و برخی بر این اعتقاد بودند که این خبر دروغ سیزده امسال است اما با گذشت زمان همچنان این مسائل بیشتر مطرح شد تا جایی که همایون شجریان این پست را منتشر کرد.

واقعیت این است که در جهان امروز با توجه به فراگیر شدن دسترسی به اینترنت و بالطبع شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها، هر خبر یا اتفاقی در کمترین زمان ممکن بیشترین نرخ انتشار را پیدا کرده است و حال بستگی به موضوع خبر یا شناخته شده بودن افراد مرتبط با آن و ... این انتشار ضریب می‌گیرد.

همایون شجریان ! متاسفانه دنیای مجازی با تو کار دارد ...